| BeingHonest a întrebat:

Am primit de curand o tableta de la UPC( E-boda revo r70) si cred ca are ceva "stricaciuni" deoarece am bagat din greseala incarcatorul de la telefon si i se blocheaza display-ul. Inainte am apasat butonul de stand-by pana s-a terminat bateria, de data asta nu mai merge deoarece nu mai scade bateria de la 100%. Daca stiti vreo rezolvare va astept happy. Mentionez ca nu intentionez sa o duc la garantie deoarece mi-a raspuns un tip de la E-boda si mi-a spus "Shtati nitel ca mananc"(cu o voce de nervos ca il intrerup din programul lui) deci asa sta treaba.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arunc-o

| Rockat a răspuns:

Nu ar trebui sa te intereseze pe tine cum sta treaba. E stricat, il duci la reparat. Tableta e stricata din fabrica si nu poate fi reparata doar la un service si atat timp cat ai garantie du-te la ei. Daca e nevoie streseaza-i toata ziua. Nu ar trebui sa suferi tu pentru ca ti-au vandut o tableta stricata.

| Gabi_Arvinte_1990 a răspuns:

Adu-o la setarile din fabrica, adica o sa fie ca si noua:http://playtech.ro/......-porneste/

Dar nu merge sa o inchizi?