| bdl a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutorul vostru. De cand i-am instalat windows-ul prietenei mele, deoarece ea isi mai instalase un windows in D, nu mai merge niciun sunet(cand porneste pc-ul, pe mess, youtube), dar muzica se aude din WinAmp. Ce s-a intamplat? Cum sa remediez problema?

Răspuns Câştigător
| camionagiull a răspuns:

Nu l-ai instalat bine windowsu si sunetu!

3 răspunsuri:
| daniel_5197 a răspuns:

Partitionezi tot hdd-ul si instalezi windowsul pe curat in c.

| daniel_5197 a răspuns:

Ptiu...acum am vazut ce am scris... vroiam sa zic sa formatezi hdd-ul si dupa sa inst. windowspe curat.

| upgrade a răspuns:

Zici ca se aude muzica din boxe? incearca sa reinstalezi driverul audio sau sa-l updatezi.