| AditaaF a întrebat:

Salutare, am si eu o intrebare! happy
Am o tableta sparta Allview Ax3 Party. 512mb ram, Dual core 1ghz, 4gb Memorie.Android 4.0.4
Am stat si m`am gandit,si am decis ca in loc sa o repar, mai bine o vand pentru piese.
Aveti idee cat as putea scoate pe ea? 100 ron?

Răspuns Câştigător
| ClimateZone a răspuns:

Salut. O poti face, o poti repara, pretul touchscreen-ului ajunge pe la 80 lei http://www.inowgsm.ro/......party.html

4 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Poti scoate 100 lei, dar se da greu nu cumpara nimeni tablete pentru piese. Cel mai bine daca nu o dai in 2 luni o aru ci la gunoi.

| AditaaF explică:

Salut,pai m`am pus pe ea, si i-am spart ecranu`. Cred ca e spart doar touchu` si reparatia costa cam 100-150 lei... Daca dadeai 100 era alta treaba happy

| AditaaF explică:

Http://i.imgur.com/jQjvDCW.jpg? 1 O poza cat de cat cu ea.

| AditaaF explică:

Pai de unde esti? Ca`s din Vaslui. Da`mi si tu mess ceva.