| asusray a întrebat:

Salutare..am si eu o intrebare pentru cunoscatori..nu imi mai trebuie un pc si as vrea sa incerc sa il vand..nu este de 10.000 de ani e ok pcu..sa imi ziceti cam cat as putea sa iau pe el sa stiu cat sa cer.
Specificatii: Procesor :Intel Core2 duo E4400 2.00 GHZ
Placa de baza-Gigabyte GA-VM900M
Placa video nu are..cred ca are integrata porneste si asa.
Ram 1gb ddr2
HDD 320 gb SATA.
Sursa noua de 450 schimbata recent
DVD RW LG
Tastatura si mouse.
Carcasa Deluxe.
Multumesc astept o parere cat sa cer pe el si sub cat sa nu scad..adica sa nu ma tepuiesclaughing

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Nu are el 10000 ani sigur, dar 7 tot are(in conditiile in care acel model de cpu are 7 ani vechime).
Un pret corect e undeva la 400-500 lei pe unitate.

2 răspunsuri:
| parvuconst a răspuns:

Eu as oferi maxim 550-600 lei pe asa ceva. Parerea mea!

| florinmihai1986 a răspuns:

Daca e cu tot cu monitor cam 100 -150 de euro e pretu corect fara monitor pan an 100 de euro