| Ghivnici_Adrian_1990 a întrebat:

Am si eu o masina de spalat Bosch WOB 1600 si neavand manualul de utilizare nu ii stiu programele de spalat. ma poate ajuta cineva cu niste raspunsuri despre cum poate fi folosita? multumesc

1 răspuns:
| KSDT a răspuns:

N-am gasit pe net (am cautat vreo ora) carte tehnica. Poate te ajuta poza asta:
http://fotki.yandex.ru/users/at109109/view/404580/?page=0#preview
Rusii au carti tehnice, dar sunt in limba lor. Poate gasesti pe cineva sa-ti traduca, sau transcrii cuvintele pe net si traduci cu Google. Ce am postat este pentru Bosch WOF 1600. Succes!