| Alex_Alex_1996_8qQj a întrebat:

Salutare. Am si eu o mica problema cu pc-ul. Am o placa video rx 580 de la xfx si am conectat pc-ul la un tv smart LG 4k. Am racut toate setarile in full hd 120hz, merge totul ok. In jocuri are momente cand se blocheaza ecranul, se face negru si isi revine (asta pentru 1, 2 secunde). De la ce poate fi? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Robbzu a răspuns:

Nu prea ma pricep dar poate iese hdmi-ul... Asta mi se intampla si mie la monitor. Sau presupun ca este de la rezolutia prea mare. Sper ca te am ajutat sau cv.