| Akihito a întrebat:

Am si eu o mica problema, vreau sa instales internet explorer 11 (am neaparata nevoi de ultima versiune, oricum folosesc alt browser) si imi tot da eroare, pur si simplu scrie ca instalarea nu s-a putut realiza si atat, folosesc Windows 7 ultimate 64 biti.

7 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Ai folosit sursa oficiala?
https://www.microsoft.com/......tails.aspx

| Akihito explică (pentru dannyel86):

Da si nu merge

| dannyel86 a răspuns (pentru Akihito):

Erorile care apar nu sunt intamplatoare. Ce scrie mai exact? (chiar daca e in engleza).
Acel mesaj iti poate fi de ajutor. Microsoft ofera solutii si explicatii, in functie de problema aparuta.
Dar e necesar sa se stie exact despre ce eroare e vorba. O poti cauta pe Google sau o scrii aici si incercam sa te lamurim.

| Akihito explică (pentru dannyel86):

Instalarea nu s-a putut finaliza!
Apoi imi cere Service pack 1 (ceva, un update) scrie Instalare completa (la update), dar nu se instaleaza.

| dannyel86 a răspuns (pentru Akihito):

Iti ofer o sursa alternativa pe care o poti accesa. Nu stiu daca ai incercat linkul initial dat de mine, dar mai fa un test cu urmatoarea versiune:
http://filehippo.com/download_internet_explorer_windows_7_64/comments/

Trebuie apasat butonul din chenarul verde "Download latest version".

| Maxgamerul10 a răspuns:

Incearca google chrome, opera alte browser-uri daca nu-ti merge internet explorer

| Akihito explică (pentru Maxgamerul10):

Am precizat ca eu folosesc al browser, dar am nevoie neaparat de IE 11