| budy55 a întrebat:

Salutare am si eu o problema am un laptop fujitzu siemens esprimo mobile si am suport de card eu pun cardu in laptop imi apare muzica ce e in el dar problema e ca nu pot pune muzica din pc in card stiti cumva dc dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

Vezi sa nu fie pe Lock, vezi poza. http://www.olympusamerica.com/files/oima_cckb/faq_images/_SD_Lock.jpg

1 răspuns:
| Danyel1997 a răspuns:

Salut! Parerea me e ca trebuie sa reformatezi cardul ca si eu am patit asa ceva. Succes!