| mihai567 a întrebat:

Salutare. am si eu o problema. am windows 7 si nu stiu ce am facut, ca acum partea de jos a ferestrelor(mozilla, opera etc.) apar sub bara de start, si nu se terminat chiar deasupra ei cum era normal. ma ajuta cineva? multumesc.

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Restart si isi revine, nu ai de ce sa-ti faci griji.
(Raspunde-mi cu raspuns in caz ca nu merge, ca sa am notificare)
Bafta

| mihai567 explică (pentru CataC):

A functionat. partea proasta era ca eu niciodata nu opream pc`ul, ci il puneam in hibernare. Cu un restart a fost ok. multumesc!

| CataC a răspuns (pentru mihai567):

N-ai pentru ce. Cand il lasi mult nerestartat mai apar aberatii, macar seara inchide-l daca nu dormi cu filme/muzica, etc.