| ymhr6 a întrebat:

Salutare am si eu o problema cu laptopul meu toshiba satellite a300 - 190 deci cand reusesc sa il aprind merge foarte bine dar daca il sting/sau resetez peste 1-2 ore nu mai porneste decat peste ceva timp bun ce problema poate avea?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai virusi.

| ITistii a răspuns:

Cauza e un contact rece, mai exact unul sau mai multe circuite care au contact imperfect... si ca sa functioneze trebuie sa se incalzeasca (ceea ce se numeste dilatare). Problema ar putea fi remediata intr-un service.

| djcosty_7523 a răspuns:

Se incalzste prea tare de asta se reseteaza dul la un service si til curate ca are praf in el am patit si eu la fel dar l-am curatat eu nu l-am mai dus la un service.