| LuckyBoy a întrebat:

Am si eu o problema cu messengerul, si anume: Cand dau click pe un contact din lista (oricare-ar fi el) se blocheaza, pot da dublu click sa vorbesc cu el, dar nu pot da un singur click (ca sa ii vad poza sau detaliile). Ma poate ajuta cineva? Dupa ce se blocheaza apare o eroare... Dintr-aia ca sa trimita raportul la Microsoft; am incercat sa il reinstalez dar degeaba... stiu ca reinstalarea windowsului ar fi o solutie, dar nu as vrea sa o aplic. Idei?

Răspuns Câştigător
| daηă a răspuns:

Instalează o altă versiune şi dacă nici aşa nu va merge, poţi intra pe mess online.

| LuckyBoy explică (pentru daηă):

Merci frumos!
Am incercat alta versiune si a mers!

| daηă a răspuns (pentru LuckyBoy):

Cu plăcere.Mă bucur că te-am ajutat. happy