| Bogdan8102 a întrebat:

Am sters din greseala system32 si dupa nu a mai vrut sa intre calculatorul in windows... Am incercat reinstalarea windowsului 7 dar imi da o eroare... Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa cauti alt windows bun, il bagi pe stick cu programul rufus, ca sa il faci bootabil sau il scrii cu nero/burn aware pe un dvd, iar apoi, formatezi c-ul, si dai install, trebuie sa mearga!

5 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Cum ștergi Sys32 din greșeală?

| Bogdan8102 explică (pentru Gonrax):

Cu mouse-ul

| Gonrax a răspuns (pentru Bogdan8102):

Trebuie să ai talent.

| Bogdan8102 explică (pentru Gonrax):

Stiu happy

| BaGuBoY a răspuns:

What? cum sa stergi ma din greseala system32? rolling on the floor