| ionutzblackknife a întrebat:

Salutare!
Am si eu o problema cu nokia n70 al meu...Nu trimite mesaje.Stiu ca trebuie sa umblu la setari dar nu stiu ce trebuie sa modific.ma ajuta cineva?
Pana acum a mers dar am dat sa imi trimita setarile pentru internet si acum nu mai am internet si nu pot sa mai trimit mesaje...Deci ma ajuta cineva cu toti pasii care trebuie sa ii fac? PLEASE!

3 răspunsuri:
| Ryuk751 a răspuns:

Vezi poate tio ajuns la limita la mesaje trimise. poate ai prea multe si nu are sa unde sa le salveze in telefon.d la setari nai ce sa umbli d genu asta.

| ionutzblackknife explică:

Nu e asta.Cand trimit sms imi zice failed, apoi unable to send:*** si apoi imi apare check network services.Am mai avut problema asta si am fost la service si acolo mi-a rezolvat, dar cu setarile pentru internet s-au resetat!

| ionutzblackknife explică:

Am rezolvat!