| Ririru a întrebat:

Bunaa :*.
Ok, deci am si eu o problema cu netu` pe mobil thinking Am luat ebuddy mobile messenger de pe net, toate bune pana aici, dar cand il deschid imi da eroare, zice "Your internet settings must be actived for Java Applications, or try again later."

Mai spune ceva de folosit alta versiune fara sa o iau in mobil, dar aia nu e deloc rapida si etc.

Intrebarea mea este, unde trebuie sa umblu ca sa`mi mearga? Am mai folosit versiunea asta dar pe alt mobil, acolo mi-a mers perfect... dar am stricat mobilul si acum folosesc un Nokia 2330.
Trebuie sa descarc ceva, sa umblu la setari prin telefon? thinking

Dau fudita happy.

2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Nu e potrivit telefonul pentru asa cevahappyintra pe yahoo.si intri de acolo pe messingerwinking

| Ririru explică:

Dap, dar se misca ca naibii laughing.

Si acolo cand am dat la ce e potrivit pentru telefonul meu, mi-a dat si ebuddy straight face.