| tekatoki a întrebat:

Salutare am si eu o problema cu PC-u. cand il pornesc imi apare asta..nu pot sa fac nimica...ramane cum este imaginea.
http://shareimage.ro/images/xfi3rbhpf4vos9oafpcx.jpg

7 răspunsuri:
| danimotenel a răspuns:

Pune-o pe alt site ca ala nu merge :http://imageshack.us/

| AliveOne a răspuns:

Apasa f8 si spune-i sa buteze de pe hdd
funda?
tyhappy
succes!

| Rubyy02 a răspuns:

Pai ti pus sa iti buteze de pe CD/DVD, pune-l sa buteze de pe hdd(hard disk)!

| tekatoki explică:

Http://imageshack.us/photo/my-images/41/dany854.jpg/ sorry pentru imagine nu am verificato

| tekatoki explică:

Pai nu vreau sa buteze nu am cd bagat in unitate.dar asa imi apare cand aprind normal pc-u

| tekatoki explică:

Pai mai fratilor nu vreau sa butez. nu vreau sa reinstalez windowsul vreau sa pornesc normal pcu sa intru pe desktop.

| danimotenel a răspuns (pentru tekatoki):

Daca booteaza de pe hdd iti ca lua windowsu normal nu reintaleaza nimic, numai daca il pui pe cd si bagi cd, atunci reinstaleaza.