| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am si eu o problema cu un hard extern Samsung de 2 Tb ( 2000 Gb ) are alimentarea lui, as dori sa il folosesc pe o plasma Hitachi merge maxim 10 minute conectata la tv si dupa mi se deconecteaza. Ce as putea face sa nu mi se mai intample asta? Marturisesc, ca am schimbat si cablul Usb si aceeasi problema. Ma poate ajuta careva, accord funda happy

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

Din cauza mufelor cred sau e o problema cu hardu thinking pe pc merge? dacă da înseamnă ca e din cauza tv, dacă nu, şi ai incercat şi pe altceva înafară de tv/pc înseamnă ca e de la hard.