| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problemă mare! Recent mi-am pus facut un cont Dropbox si am pus pe el niste poze insa nu am activat contul de pe email. Am resetat telefonul, am descărcat Dropbox si cand m-am logat. nici o poza! Merg pe email si confirm contul, totul bine, ma uit iar. nimic! Este vreo modalitate sa fac rost de ele iar? Va rog! As face orice!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuia confirmat contul inainte. Acum doar daca le-ai avut pe card SD si n-ai scris nimic peste el le mai poti recupera. Daca nu, asta e!

Bula
| Bula a răspuns:

Adioooo!