| AlabalaAnonim a întrebat:

Salutare, am si eu o problema mica cu Skype. Cand apas o tasta si sunt intr-un joc ceilalti nu ma aud. Dar cand sunt in afara jocului ei ma aud. Am incercat toate posibilitatile. Una dintre ele era sa faca altcineva conferinta (eu o faceam), la inceput a mers dar dupa catva timp nu conta cine facea conferinta ca tot nu eram auzit. Aveti vreo sugestie?

P. S : Am incercat sa reinstalez Skype-ul

8 răspunsuri:
| TzaCaNeL a răspuns:

Instaleaza driverul audio Realtek.

| TzaCaNeL a răspuns:

Instaleaza driverul audio Realtek...

| VisualBasicExpert a răspuns:

Ia-ti yahoo mess(10)

| AlabalaAnonim explică:

Pai Realtek il am deja instalat, despre yahoo messenger ce sa spun, l-am incercat si se aude foarte foarte prost.

| Anonima_9977 a răspuns:

Si nu dai si u o fundita cevalaughing?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am aceiasi problema! Si nu pot sa`mi d`au seama dcthinking

| ElenaRy a răspuns:

Este o problema nu trebuie sa suni si s te joci pi skyp cu cineva ca se blochiaza totul si nu poti nimic fashi {}

| ElenaRy a răspuns:

happywinkinghahaha