| george206 a întrebat:

Salutare. Am si eu un dubiu nu stiu ce sa aleg intre Samsung galaxy s2 si iphone 4s. thinking calitate sau design?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Greu de comparat. Totusi 4s ruleaza ult mai fluent datorita os-ului, care niciodata nu are lag. Si s2 este foarte bun. greu de ales.

| ShadowSlck a răspuns:

Salut. Decat sa dai cateva milioane in plus si sa iei un iphone, care este mult sub s2, iti iei s2. happy Deci s2 are procesor mai mare, ecran mai mare, baterie mai buna si rezistenta, design impunator. Ce-ti mai poti dorii de la un telefon? Iphone 4s este 27 de milioane pentru numele firmei, iar in schimb galaxy s2 este cam 18. Asculta-ma si nu vei regreta happy. Nu te lua dupa toti frustratii care cand aud de iphone toti sar cu gura mare. Samgung e cea mai buna firma de telefoane mobile happy. Iti iei s2 si iti mai raman si 9 milioane si faci si cinste la discoteca prietenilor pentru alegerea facuta laughing. Daca vrei sa vorbim in continuare pe tema acestui subiect, adauga id de mess : maddok_ady. numai bine! big grin