| kingRing a întrebat:

Salutare, Am Sony Xperia Arc. intrebarea este cum sa schimb sistemul android in 4.1?

Răspuns Câştigător
| SheWasHere a răspuns:

Buna.
Oficial Sony Xperia Arc este doar pe lista de asteptare la upgrade pentru ICS (4.0).
La 4.1, adica JB, nu cred ca ai vreo sansa. Slabe sanse si pentru ICS, daramite pentru JB.
Cu toate acestea, daca stii ce faci si te descurci relativ cu tehnologia smartphone-urilor, ai putea sa ti-l rootezi si apoi il upgradezi tu pe cai mai... neoficiale. Procesul este neplacut si riscant, dar repet, daca stii ce faci si chiar iti doresti, o poti face.

Mult succes!

1 răspuns:
| charleslouboutin a răspuns:

Nu ai cum. Bafta.