| TinKode123 a întrebat:

Am un Asus fonepad 7 (k012), am vrut sa-l rootez si nu mi-a iesit, de atunci tot imi apare unfortunately asuslivedemo has stopped, ce as putea sa fac? devine enervat ca imi apare foarte des, btw imi mai dispar si aplicatiile.

2 răspunsuri:
| Gabi_Gabi_1996 a răspuns:

Intra in Recovery Mode (Volume up + Power + Home (Le apesi toate o data)) Si dai Factory Reset si dupa Wipe.

| TinKode123 explică (pentru Gabi_Gabi_1996):

Am dat, chiar de mai multe ori si tot la fel. Am incercat si cu fastboot. degeaba