| Ropidox a întrebat:

Am un Cd cu muzica si este in track, iar daca copiez melodiile in calculator nu le citeste si vreau sa le convertesc in mp3.Ce as putea face? Astept raspuns!

3 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Cd-ul audio nu se copiaza ca un mp3. acesta trebuie ripuit. faci asta cu windows media player.

| anonim4565 a răspuns:

Poti da pe rip music da nu stiu pe ce player merge ca nu mai tin minte

| Wads a răspuns:

Le tragi cu windows media player si dupa folosesti un converter, sau le aflii numele si le downloadezi individual.