| anonim_4396 a întrebat:

Am un cont de Facebook din 2016 si nu imi pornesc clipurile video automat(nici pe pc nici pe mobil). Trebuie sa dau pe ele pentru a se deschide. Am intrat in setarile generale ale contului, am dat la clipuri video si nu imi apare deloc functia Pornire automata video. Exista vreo metoda ceva pentru a face videoclipurile sa porneasca automat?

1 răspuns:
| ziftode a răspuns:

Eu am vrut exact pe dos si am gasit... acum am dat pe gugal:
https://www.google.com/search?q=facebook+automatic+play+video+setting