| dydy22 a întrebat:

Salutare. am un laptop amilo pa 3553 vreau sa stiu daca se poate instala si xp pe el

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge si daca ai vista si daca ai win 7... daca ai nevoie de ajutor bondar. mircea este id-ul meu

www.mirceabondar.com

4 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Cam vag detaliul de configurare, memoria cit este, hardul?

| piticot a răspuns:

Daca acum are vista poti sa il inlocuiesti cu xp fara probleme. Daca are windows 7 iti recomand sa ceri asistenta cuiva specializat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate instala, detin acest notebook si nu ai nici o sansa. Motivul: placa video hibrida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am vista eu si merge perfecthappy