| iullyan22 a întrebat:

Salutare. Am un laptop HP compaq 6720s. Ieri dupa cateva ore de functionat pur si simplu s-a blocat si o data la 2 minute incepea sa se auda foarte tare zgomotul cooler-ului si nu mai raspundea la nici o comanda. I-am dat restart de vreo cateva ori si tot se bloca. Astazi la fel... dar acum am mai incercat odata sa-l pornesc si pur si simplu functioneaza normal. Stie cineva ce s-a intamplat si daca aceasta problema va mai aparea si in viitor?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este posibil sa se fi blocat sau poate a ajuns laptopul la o temperatura prea mare si nu a mai facut fata
Cum ai spus si tu a mers perfect a 2a zi
Daca mai ai garantie si se mai intampla trimite-l la reprezentanta

| iullyan22 explică (pentru anonim_4396):

Il am de aproape 4 ani ...nu mai este valabila garantia. Totusi am incercat si azi dimineata si tot nu mergea si acum din senin functioneaza normal

| anonim_4396 a răspuns (pentru iullyan22):

Cauta un service si du-te vezi poate sa acumulat prea mult praf in el sau poate este pe duca
Poti incerca sa tragi cy aspiratorul mizeria din el dar nu cred ca ajuta prea mult
Sper sa o scoti la capat