| .::CyBeR::. a întrebat:

Salutare.
Am un laptop Packard Bell EasyNote TJ65 al carui placa de retea nu este identificata imi scrie "Microsoft Kernel Debuger etc",nu-mi ofera nici un indiciu spre a rezolva problema.
Ati mai avut cazuri de genu? Si daca da, cum le-ati rezolvat?

2 răspunsuri:
| FlorinFindus a răspuns:

Ori driverul de la placa de retea nu este instalat sau placa de retea nu e functionabila

| Letty18 a răspuns:

Packard Bell este tot o marca HP, vezi la device manager > update driver > si dai sa caute din c/windows/