| Killa3463 a întrebat:

Am un Microsoft lumia cu Windows 10 si as vrea sa stiu daca pot baga Android! Daca da cum?

Răspuns Câştigător
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Ba poti pune Android, dar ai 2 optiuni:

1) Il duci la un atelier GSM si le dai bani pentru a-ti baga Android
2) Bagi un custom rom, dar trebuie sa ai cunostinte avansate in programare, daca le aveai nu mai intrebai de schimbarea sist de operare. Asa ca singura solutie e sa platesti si nu cred ca face telefonul cat costul schimbatului sist de operare+ Windows e mai putin pretentios ca Android si ai sanse sa nu ti-l duca

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Pe telefoanelecu Windows nu poti "baga" Android.