| Ionjutz a întrebat:

Salutare, am un monitor caruia nu ii merg rezolutiile. De ceva timp, nu folosesc decat rezolutia mica 1024x768, si e un chin. Inainte imi mergeau dar odata mi-a aparut alt meniu al monitorului si am inceput sa umblu prin el iar acum nu mai merg alte rezolutii. Acum,ca a aparut iar, am zis sa profit de ocazie si sa va cer ajutorul.

Multumesc
P.S. Monitorul este Likom

Răspuns Câştigător
| CoL00SaL a răspuns:

Vezi sa-ti fie insalate driverele video...

1 răspuns:
| BoggyP a răspuns:

Instaleaza driverul la placa video. dupa umbla la proprietati desktop si schimba rezolutia