| Ronaldinho1 a întrebat:

Salutare...am un Nokia e72 si mi s-a descarcat aseara pe la ora 10. Evident l-am lasat asa, nu l-am pus la incarcat. Acuma cand am venit de la scoala l-am pus la incarcat si nu imi porneste.ce sa fac cu el? E normal? Oare symbianu' porneste greu?
Va rog ajutati-ma!
Dau funda

Răspuns Câştigător
| pefelie a răspuns:

Daca nu i-ai facut nimic, cat a stat inchis sa scurs toata energia din baterie si nu mai are putere nici sa aprinda display-ul. Ce trebuie sa faci este sa-l lasi in priza putin si o-sa isi revina. Nu este mare filosofie. In cel mai rau caz i-a murat de tot bateria big grin
Dar sa nu fii umblat tu sau ceva mestere Manole, ca daca ti-ai bagat nasu. nu pot garanta ca va merge ce am spus aici.

Sper sa-ti fi fost de ajutor sfatul meu.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l la incarcat. ceva timp si dupa il deschizi ca porneste greu.

| Rauuul a răspuns:

Lasa-l la incarcat cv timp asa stins si o sa se porneasca el. de obicei asa fac toate telefoanele nu numai cele cu symbian. Daca nu porneste in maxim o ora ..ar cam trebui sa il duci la un service de telefoane

| BarbaraIulia a răspuns:

Pai, lasa-l la incaracat, chiar daca nu porneste. Apoi dupa vreo 5 minuteo sa mearga. Sper ca te-am ajutat happy