| Corbu353535 a întrebat:

Salut prieteni! Am primit cadou un all view a4all si vreau sa bag poze de pe calculator in telefon! Cand conectez cablul de date prin usb la unitate pc-ul imi detecteaza si apoi imi dispare imediat! Asa face tot timpul ...Si nu pot sa conectez telefonul la calculator. Va rog sa ma ajutati happy Va multumesc Funda

Răspuns Câştigător
| SofiaAndreea a răspuns:

Verifica cablul care conecteaza PC-ul de tell sa nu fie defect, asa am patit si eu! Sau cardul telului e virusat si nu merge, am patit si asa! FUNDA?