| karaoke51 a întrebat:

Salutare. Am un Sony Ericsson G502 si nu mi se mai aprinde. Telefonul functioneaza, adica daca ma sun de pe alt telefon merge, canta si muzitonul dar telefonul meu nu face nimic. Si cu cablul de date merge sa-l conectez am facut back-up. cine stie ce e de facut? straight face

2 răspunsuri:
| AndreiP98 a răspuns:

I s-a stricat folia sau displayul. Du-l la un magazin care repara telefoane

| Deny_1062 a răspuns:

Si al meu a fost asa.si dupa un timp s-a strikat de tot.nu prea cred ca se poate face ceva.