| ComanPro a întrebat:

Salutare.Am un Stick USB pe care l-am facut bootabil pentru ca sa imi instalez windows-ul de pe el. Dupa aceea l-am formatat si am adaugat muzica pe el.In calculator mi-o vede dar daca inserez stick-ul in home cinema scrie no data.Care este problema?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Depinde cum l-ai formatat cand l-ai facut bootabil. Verifica-l in PC si schimba-l in FAT32 sau NTFS.
Click dreapta-proprietati, vezi cum e formatat, pe urma, tot aici ai si functia, format(alegi "complete format, nu "quick format"

3 răspunsuri:
| sori88 a răspuns:

Incearca sa il formatezi ntfs

| ComanPro explică:

L-am facut FAT32 si am dat uncheck la quick format.Acuma merge perfect.Mersi horia2012! happy