| anonim_4396 a întrebat:

Salutare am un stick wireless si internet prin cablu ce program trebuie sa descarc sa ma pot conecta cu telefonul prin wireless? am windows xp sp3 sa raspunda doar cei care stiu happy

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ce telefon ai? Are wireless?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Are e Nokia n97 mini

| Anonim0100 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa intri la setarile wi-fi si dai cauta conexiune, retea wi-fi sau semnal cum este dai cauta trebuie sa ai semnal la modemu-l tau de wireless dupa bagi parola daca ai si asta e

| anonim_4396 explică (pentru Anonim0100):

Poate nu ai inteles intrebareahappy eu vreau sa ma conectez cu telefonul la pc cu ajutorul conexiuni wifi eu am la pc internet prin cablu, am cumparat un adaptor wireless si am nevoie de un program care sa emita pentru telefon laptop retea wifi

| danimotenel a răspuns (pentru anonim_4396):

Iei connectify, bagi toate alea si dai start hot spot, dupa te duci la telefon si dai cautare dupa incerci sa te conectezi si bagi parola si gata.

| anonim_4396 explică (pentru danimotenel):

Am incercat asa si nu merge

| Anonim0100 a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuie sa ai hot spot ai asa ceva pe telefon>

| danimotenel a răspuns (pentru anonim_4396):

Driverul l-ai instalat? Odata ce l-ai cumparat ar trebui sa fie ceva instructiuni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eventul descarc team wiever va dau pass sa intrati in pc-ul meu sa vedeti care e faza poate va pricepeti mai bine ca mine

| Anonim0100 a răspuns:

Pai,amice daca telefonul-l nu are wi-fi nu poti face tu asa ceva! spune-ne daca are si te ajutam daca nu! Nu poti

| anonim_4396 explică (pentru Anonim0100):

Am Nokia n97 mini sigur ca are wifi doar ca nu stiu cum trebuie instalata connectify sau cum se numeste si daca dau sa il instalez imi apare net framework imi aparee ca instaleaza astept aproape o ora pana se umple casuta aia unde arata cat a instalat se umple dar tot asa ramane acolo se blocheazasau stiu eu ce are...