| LordCristobal a întrebat:

Salutare!
Am un telefon Samsung A70 si asta vara am reusit,, performanta" de a-l scapa pe gresie in baie si astfel mi-am distrus camera foto.
Inainte de accident telefonul facea poze foarte bune dar acum calitatea pozelor e slaba, adica se vede incetosat si cu puncte negre.
Am mai multe intrebari care imi stau in minte:
Merita sa duc telefonul la reparat sau sa imi iau un alt telefon pe viitor?

Răspuns Câştigător
| Legion7X a răspuns:

Du-l la reparat sau dacă ar fi să îți iei alt telefon, să fie cu carcasă de metal. Eu am un A6 plus vechi, mi-a scăpat din mână și pe la muncă pe ciment, prin casă pe gresie. Nu a a suferit nimic.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Tu stii daca merita. Te duci si vezi cat este pretul! Daca este prea mare, asta e!

| darrio2007 a răspuns:

Ia-ti altul. Deja este depăsit.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

I ati un Motorola alea sunt bune au 3 camere pe spate, model G 60, acelea sunt noi, lansate in 2021.

Răspuns utilizator avertizat
| antrebarisiraspunsuri a răspuns:

Du-l la reparat si vezi cat te costa.