| Tibulea_Cristina_1998 a întrebat:

Bună, am un telefon Samsung galaxy s4 de aproape 2 ani.În ultimele 2 luni, au apărut pe camera foto frontala, niște puncte negre, ce pot sa fac ca aceste puncte sa dispară?

4 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

Incearca sa stergi acolo unde e camera cu un servetel special, se gasesc la altex costa cam 10-15 lei si sunt cam 100 buc, poti sa le mai folosesti si pentru tableta laptop tv etc... Daca nu dispar inseamna ca trebuie dus la un service.

| Tibulea_Cristina_1998 explică (pentru IseeVoices):

Am șters, telefonul este curat dar punctele nu dispar..se măresc, se micșorează, dar nu dispar

| Tibulea_Cristina_1998 explică (pentru IseeVoices):

Telefonul este curat ..petele respective apar doar atunci când fac poza ..pe camera normala

| IseeVoices a răspuns:

Atunci du-l la un service sau ai putea sa-i dai revenire la setarile din fabrica dar e posibil sa ramai fara unele date si sa ramai si cu acele pete.