| StefNN a întrebat:

Salutare
Am un Xbox 360 Slim si as vrea sa il conectez prin cablu HDMI la laptop ( are input HDMI ), pornesc xbox-ul si ambele cabluri sunt bagate, dar nu stiu cum sa schimb pe HDMI.
Ma poate ajuta cineva? sad
Multumesc anticipat! big grin

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce laptop ai de crezi ca sie hdmi in? Intreb deoarece sunt fff rare.

| TheTiger a răspuns:

Nu se poate.Laptopul nu primeste informatia prin HDMI, ci doar o primeste.De aceea cand tu bagi cablul HDMI din laptop in televizor, se vede ce e pe laptop pe televizor, nu ce e pe televizor pe laptop.Se poate baga intr-un monitor, in caz ca nu ai un televizor prin preajma.

Imi pare rau, dar este imposibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu telecomanda schimbi

| Mocanu_Romeo_1998 a răspuns:

Sa il conectezi la laptop pentru ce?
XBOX-ul are HDMI in spate doar pentru a scoate imagine catre TV...