| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva domeniu + hosting de vanzare? oridecare de preferabil. ro dar sa fie si mai ieftinhee hee

8 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Daca vrei ceva ok si ca pret si ca host tlh.ro sunt foarte avantajosi si n-au probleme.
Bafta

| Liviucu a răspuns:

IPV sunt al naibii de scumpi. Incearca de la ROMARG, sunt the best in domeniu. Succes!

| anonim_4396 explică (pentru Liviucu):

Am sa ma uit la amandoua si am sa analizez ambele ofertehappy. multumeschappy

| pefata a răspuns:

Depinde la ce pret? Depinde care sunt cerintele etc. insa iti pot recomanda IPVHosting. Eu detin mai multe domenii de la ei. Sunt seriosi, platesti prin SMS si preturile sunt acceptabile.happy

| anonim_4396 explică (pentru pefata):

Mersi...am sa ma uithappy

| pefata a răspuns:

Recomand IPVHosting.Plata SMS pret acceptabil si sunt Romani. incearca de la ei.

E greu sa astepti sa-ti vanda care un domeniu avand in vedere faptul ca numele nu poate fi schimbat si probabil nu ai cumpara un domeniu de genul: www.ghitza-semafor.ro sau cine stie ce nume.

| anonim_4396 explică (pentru pefata):

Imi place ideea cu SMS-uriile...dar totusi e o problema deoarece daca vrei sa incarci de la Orange de exemlu(pentru ca eu sunt pe Orange) ca sa incarci cu un euro platesti 5 lei...e nasol!

| Gamepub a răspuns:

Uite aici
www.gamepub.ro