| Denisqwerty a întrebat:

Aş dori si eu niste sugestii de telefoane intre 1300-1800 de lei care să se descurce in jocuri destul de bine, cam atat mă intereseaza.

3 răspunsuri:
| Zazon1243 a răspuns:

Https://www.emag.ro/......D373SSBBM/ hei colegu meu de banca are acest telefon si are in el 14 jocuri pubg, fifa, creative destruction si la jocuri nu ai lag adica ai 4g ram pe 64 gb spatiu, adica uitate pe Youtube daca nu iti place dar la banii asta sunt sigur ca gasesti ceva bun.

| Zazon1243 a răspuns (pentru Zazon1243):

Si apropo nu lua xiaomi sunt foarte bune la performante, foarte bune la gaming dar nu tin mult, se strica repede si nu spun asta pentru ca sunt facute de chinezi ci pentru ca toti spun asta, Adica daca am gaasit xiaomi la 400 lei cu 4 gb ram si 64 gb memorie interna de ce nu si-ar lua toata lumea...Deci ai grija nu lua de la firme fantoma.Iti recomand Huawei, Samsung, daca iti place iphone dar nu prea e pentru jocuri si bateria e praf (de obicei), dar de la Samsung sa nu iti iei marca j5, j6, j7, j3 etc is cam proaste.

| Stefan_Razvan_1998 a răspuns:

Huawei p20 pro este ok si recomand, si pentru jocuri si camera si memorie etc.