| Batista43 a întrebat:

Dau funda. Vreau sa stiu, ce este mai bine sa imi cumpar pentru jocuri video; un laptop la 1300 lei/1800 lei sau un XBox?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei doar pentru jocuri atunci xbox, laptopul la 1300 ron nu e in niciun caz pentru jocuri

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca vrei doar jocuri, clar o consola. Dar o mica problema. mica problema mare. La 1800 lei in nici un caz xbox. Alege ps4 daca te hotarasti pe consola. Avantajul la o consola e ca te poti juca macar 7-8 ani daca nu se strica fara sa te doara capul ca nu ai ram, ca nu ai x si y componente.

| ShNySnYGer a răspuns:

Un xbox si il duci la modat si nu o sa mai ai nev de jocuri de cumparat, vei avea nev doar de dvd dual layer

| Nume2 a răspuns:

Laptop e si mai usor de luat jocuri programe etc

| atomescu a răspuns:

Salut,

Daca crezi ca il iei doar pentru jocuri atunci eu iti recomand consola. O gasesti aici: http://bit.ly/MGyynT

Si chiar e varianta mai ieftinA!

| Szzeby a răspuns:

Salut,Asus.

| xShaarawy a răspuns:

Eu zic ca un Xbox ar fi mult mai bun dar trebuie sa-ti faci rost de jocuri.