| madelf a întrebat:

Salutare!
As vrea sa achizitionez o tableta, numai ca bugetul e cam restrans.Ce mi-ati recomanda cam pana in 500 de lei si care sa merite?
Iar skin-uri pentru tablete stie cineva pe unde se pot gasi? Nu de alta, dar eu am gasit doar pentru notebook-uri si laptop-uri.
P.S. stiu ca o tableta prea buna nu se regaseste in pretul spus mai sus, dar pe mine ma intereseaza doar pentru vizionat filme, ascultat muzica si stat pe net..adica strictul necesar.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/tablete/maxell/maxtab-8-inch-4gb-android-negru/ uite aici o tableta buna poti asculta muzica, reda filme in diferite formate, eu zic ca merita 500RON!

Răspuns utilizator avertizat
| luck96 a răspuns:

Tableta Evolio Evotab2 7″ cu procesor Cortex A8 1GHz, Multitouch, 8GB, Wi-Fi, Android 2.3, White, e cam cea mai ieftina la pretul asta, bine e 549 dei dar daca ai zis ca vrei sa asculti muzica si sa vezi filme e cam cea mai buna celelalte au memorie de 4 GB si crede-ma, cu 4 GB n-ai ce face, telefonul meu are 8 GB pe card si deja aproape l-am umplut cu melodii, si videoclipuri.