| Acaikus a întrebat:

As vrea să achizitionez un SSD si să fac smecheria cu HDD în locul unitătii optice. Merită să dau 80 de lei pe un Caddy din acela? Sau mai degrabă iau un rack?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ce sa faci cu un rack sa stai mereu cu usb conectat la el sa nu mai spun ca nu ai aceleasi viteze ca si pe un caddy?
Daca tu chiar ai nevoie de ssd pe acel laptop merita foarte bine achizitia unui caddy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta pana la anul ca o sa apara o serie de ssd uri de 10 ori mai rapide decat astea din prezent, vezi pe net, deja sa anuntat oficial

| DrMundo a răspuns:

Merita sa iei dupa parerea mea