| AllinFlorin a întrebat:

Salutare, as vrea sa știu dacă exista vreo metoda prin care pot vedea mesajele istoricul și ce se mai poate a unei persoane conectate la hotspotul meu, dacă da prin ce metoda sau aplicație?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista in mod direct.
Daca ai abilitati de hacker poate ai o sansa, dar chiar si asa ce vrei tu este ilegal, se cheama spionaj si incalca multe drepturi ale unei persoane private.
De ce te intereseaza mesajele si istoricul unei alte persoane? Care e scopul tau?