| ktalyn178 a întrebat:

Salutare, azi am instalat windows 7 ultimate pe 64 biți, pe un Asus F5RL, cu procesor de 1.66 si 2GB RAM. Nu a fost prima oară, am reinstalat același windows de 3 ori în ultimele 2 luni, dar niciodată nu mi-a făcut figuri driverul USB2.0, în speță, camera web.

Am făcut tot ce știu, am descărcat de pe site-ul ASUS driverul potrivit camerei mele web, care se potrivește cu PID-ul webcam-ului. L-am instalat, l-am reinstalat, l-am reinstalat, însă nimic.
Camera este mobilă, se rotește la 180 de grade, iar când o învârt, se aude un sunet ca atunci când conectezi ceva într-un port USB, iar imediat după, se aud 3 sunete mai joase, ca și cum nu ar recunoaște device-ul.

Alte sfaturi, vă rog? :/
http://postimg.org/image/z1s2taom5/

1 răspuns:
| Ionascu_Valentin_1999 a răspuns:

Vezi ca scrie pe camera cum se cheama si scrii pe net si-ii iei driverul pentru ea