| Fr3dy a întrebat:

Salut.Azi am cumparat camera web SmartCam 702UM.Am instalat driverul descarcat de pe internet(Am schimbat compabilitatea programului in Windows 98/Windows Me). Dar cand dau pe Webcam videocap imi zice You have no video cam device dar am bagat camera in unitate.Care ar fi cauza?

1 răspuns:
| BluMakeYouSmile a răspuns:

Ori nu ai gasit driverul corect ori ai o problema cu pc-ul. Iti recomand sa iti faci un scan la pc, si sa reinstalezi driverul, daca nu merge cauta altul...
Alta solutie nu prea este, numai daca webcam-ul este cu probleme.