| roky1234 a întrebat:

am o problema cu camera web de la laptop(Asus X55A). Am instalat win7 pe 64 biti( asa mi-au recomandat cei din magazin), am instalat toate driverele, dupa care am pornit lifeframe(prog pentru camera web), a mers, am facut chiar si cateva poze, dar dupa ce am inchis programu' si am incercat sa il redeschid, se aprinde doar camera fara acel lifeframe cu ajutorul caruia puteam face poze, sau sa inregistrez, iar pentru a inchide camera, trebuie sa intru in task manager la processes, pentru ca nu se regaseste in applications.Am reinstalat driverul, si am incercat si cu driverul de pe site-ul celor de la Asus, chiar am reinstalat si windows-ul, si nu a mers decat la prima pornire, dupa, aceeasi problema.V-as fi recunoscator daca m-ati putea ajuta.
ps: camera functioneaza, pentru ca am incercat pe messenger.

1 răspuns:
| AgathaRo a răspuns:

Te ajut eu Agatha_gg