| nicusor_4160 a întrebat:

Salutare baieti.
Am o problema cu centrală pornește și se oprește imediat după ce o pornesc.am aici un video:https://youtu.be/xJmPUvUax4I Am sunat la cei de unde am cumpărat centrală și au zis că îmi trebuie un stabilizator de tensiune voi ce părere aveți?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Păi ce părere să am? ia-ți stabilizator!
Sau vrei să pierzi și garanția, și centrala?
Oricum, fără un cod de eroare, e cam greu să ghicești ce nu îi permite să meargă normal, dar variația tensiunii ar putea fi o explicație.

| untu a răspuns:

In locul tau as chema un instalator specialist sa vina pe la tine si sa vada problema la central si va va spune ce problema are!