| MisterKat a întrebat:

Cand incerc sa ma conectez la Internet prin stick de la RDS imi apare eroare R6002. Voiam sa imi instalez un antivirus si nu pot. Am incecat sa-l instalez si nu am reusit. Ce pot sa fac? Multumesc!

2 răspunsuri:
| MisterKat explică:

DA! Chiar nu m-am gandit sa sun la rds. sunt precum o blonda...
Hai pe bune, daca nu te pricepi sa dai un raspuns, nu-l da! Nu da raspunsuri doar de dragul nenorocitelor alea de puncte! Da ca sa ajuti! Oricine se gandea sa sune la RDS in Brasov(de unde sunt eu):0368. 400. 401
"Danke!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e usor.Intra pe net si cauta numarul de telefon a celor de la rds din orasul tau.Scrie rds si numele orasului apoi vei gasi nr de tel.Acolo vei vb cu cineva care se pricepe si in cazul in care trebuie reparat ceva este gratis ps:convorbirea este de aseemenea gratuita succes