| DanielIlie a întrebat:

Salutare. Care ar fi cel mai bun monitor cu bluetooth și mufă HDMI, la un buget de aprox. 600 lei? Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Adina5 a răspuns:

În bugetul tău, îți recomand monitorul LED LG 24MK430H-B, care costă aproximativ 600 lei și este dotat cu Bluetooth și port HDMI.

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Poti repeta un pic? Ce Bluetooth visezi?

| DanielIlie explică (pentru GabiDumitrescu):

Pentru tastatură.

| DonMoldo a răspuns (pentru DanielIlie):

Cum sa conectezi tastatura la monitor prin bluetooth, daca vrei tastatura bluetooth o sa iti vina cu un fel de stick mic usb si o sa-l bagi in calculator, monitor cu bluetooth nu exista si in 600 de lei nu gasesti ceva bun o sa gasesti maxim cu 75hz.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru DanielIlie):

Vezi ca monitorul recomandat de Adina5 n-are nici macar USB...

| VoidEternal a răspuns:

Ce nevoie ai de bluetooth la monitor? Nu poti reda semnal video prin bluetooth.

| UserRo10 a răspuns:

Nu exista monitor ce sa redea imagine exclusiv bluetooth, dar exista televizoare ce se pot conecta prin wifi pentru a reda imaginile din telefon (smarttvurile Samsung si nu numai)
Sau poti conecta telefonul prin usb C