| AndreiPopovici6969 a întrebat:

Salutare! Caut si eu un pc de gaming, nu chiar de gaming, sa pot juca fornite low-mediu, gta online, din astea, bugetul este de < 2.000 lei.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Geme eMAG-ul de așa ceva!

| NLS a răspuns:

Https://www.pcgarage.ro/sisteme-pc-garage/pc-garage/office-expert-r54v/

Insa trebuie sa stii ca experienta de gaming nu va fi prea buna,
pana nu adaugi si o placa video.

Daca doresti componente si sa il asamblezi tu,
in 2000 RON incape chiar si un 5600G, care e binisor peste 3400G.

https://cpu.userbenchmark.com/......3vsm825156

Pe 5600G chiar poti rula niste jocuri la fps acceptabil, fara lag.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La banii ăștia mai bine cauți un PS4 pro SH si îți mai rămân bani sa cumperi și jocuri pentru el.

| 120bulevard a răspuns:

Nu ai precizat ceva
nou? Second Hand?