| Maj3stic a întrebat:

Salutare ce marca de laptop sa achizitionez la un buget de 2000 2300 de lei Acer sau Asus? Asus mi se pare mai bun

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu brand-ul te intereseaza prietene, ci performantele. Oricum in mare parte 95% dintre componentele unui laptop sunt produse de producatori diferiti.
Procesorul - Intel / amd
hdd - WD, seagate, etc
ram - kingstone, crucial, etc
S.a.m.d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand Acest Asus i5 http://bit.ly/1QpqIuf la 2200 lei.

| Maj3stic explică:

Sa fie amd sau Intel vreau sa fi si din gaming si general laughing

| Raikch a răspuns:

Am folosit si Asus si Acer, iar Asus mi se pare mult mai bun, dar asta depinde si de laptop.

| AniBaby a răspuns:

Asus te sfatuiesc eu acum faci la alegeraea ta. fUNDA?